Energie Solar logo

Energie Solar

Expert
IČ: 25126687
27 let na trhuNávrh, projekce, realizace a servis fotovoltaických elektráren. Návrh, projekce, realizace a servis tepelných čerpadel Daikin. Návrh, projekce, realizace a servis fotovoltaického ohřevu TUV. Dotační poradenství NZÚ a NZÚ Light. Specializujeme se na řešení na podnikatelských objektech - od prvotního dimenzování, projektování až po realizaci a následný servis
99 %
27 ověřená hodnocení z 28
U Stavoservisu 1, 10800 Praha 10
+420 737 237 197
Poptat

Více informací

cover image

Sledujte na


Vybrané články

Novinky 2023 - energie-solar.cz
Novinky 2023 - energie-solar.cz
Co jste ještě nevěděli o sdílení elektřiny Klikněte na obrázek pro více informací Jak rychle se nabije baterie elektromobilu? Klikněte na obrázek pro více informací Nové dotace pro podnikatele na instalaci fotovoltaiky Od března 2024 bude možno žádat o dotace na instalaci fotovoltaické elektrárny na podnikatelských objektech. Zařídíme pro Vás maximální využití dotací při realizaci … Novinky 2023 Pokračovat ve čtení »
FVE na splátky - energie-solar.cz
FVE na splátky - energie-solar.cz
Solární elektrárna a tepelná čerpadla pro rodinné domy na splátky bez navýšení s 0% úrokem Poskytovatelem úvěru je společnost ESSOX Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a začněte šetřit energii i peníze. Stát nyní poskytuje štědré dotace na pořízení solárních elektráren a tepelných čerpadel pro rodinné i bytové domy. Nečekejte, až se podpora sníží – … FVE na splátky Pokračovat ve čtení »
FAQ - energie-solar.cz
FAQ - energie-solar.cz
kategorie častých dotazů Fotovoltaika Tepelná čerpadla Rekuperace Fotovoltaika Proč investovat do fotovoltaiky? S vlastní fotovoltaikou získáte zdroj, který vám bude produkovat vlastní elektřinu ze slunečního záření, a navíc se stanete soběstačnými a nezávislými na distributorovi elektrické energie. Pokud si k fotovoltaické elektrárně pořídíte náš bateriové úložiště, budete navíc chráněni proti výpadkům sítě a nic vás nepřekvapí. Jako bonus získáte úspory nákladů … FAQ Pokračovat ve čtení »