Doporučuji
100 %
Fotovoltaika pracuje k naší spokojenosti. Jediným problémem byl po třech letech provozu vadný konektor na baterii.
- Komunikace s firmou na Back office
Poznámka od revizní firmy
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Těší nás, že fotovoltaika pracuje k Vaší spokojenosti a že celkově hodnotíte naši realizaci pozitivně. Děkujeme také za zmínku o závadě na konektoru baterie po letech provozu. Vážíme si Vaší zpětné vazby a jsme rádi, že jste se o svou zkušenost podělili.
Tým Schlieger