Doporučuji
70 %
Firma by mohla zlepšit komunikaci se zákazníkem. Po instalaci jsem nebyl vůbec zaškolen o instalovaném zařízení.
Poznámka od revizní firmy
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Vážíme si také Vaší zpětné vazby. Mrzí nás, že jste po instalaci neobdržel dostatečné zaškolení k obsluze zařízení. Uvědomujeme si, jak důležité je předání všech potřebných informací, a Vaši zkušenost bereme jako podnět ke zlepšení našich procesů a komunikace se zákazníky.
Děkujeme, že jste si našel čas podělit se o svůj názor.
Tým Schlieger