Doporučuji
100 %
Montáž proběhla v pořádku, bez chyb a celkově jsem byl spokojený. Jediná menší komplikace byla, že se dopředu nevědělo, že mi nepovolí přetoky. Jinak ale vše proběhlo dobře, montážníci byli v pohodě a práce byla odvedena tak, jak měla
Poznámka od realizační firmy
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
Chcete poptat realizační firmu?
https://sspc.cz/