Doporučuji
100 %
S realizací jsem byla spokojená. Komunikace byla po celou dobu v pořádku a na všechny své dotazy jsem vždy rychle dostala odpovědi. Také s kvalitou provedení jsem spokojena, vše proběhlo podle očekávání. Firmu bych určitě doporučila dalším zájemcům. Nemám co vytknout.
- Kvalita
- Komunikace
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Chcete poptat realizační firmu?
https://www.bidli.cz/technologie/