Doporučuji
100 %
S realizací fotovoltaické elektrárny jsem byl velmi spokojen. Komunikace byla na jedničku. Stejně tak kvalitu provedení hodnotím na 1, protože práce byla odvedena pečlivě. Celý průběh realizace byl bez komplikací a splnil moje očekávání. Firmu doporučuji všem. Nemám nic, co bych mohl vytknout.
- Komunikace
- Kvalita provedení
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Chcete poptat realizační firmu?
https://www.bidli.cz/technologie/