Doporučuji
100 %
Instalace probíhala v pohodě. Jediný menší zádrhel byl s cihlami, ale to jsme vyřešili a je to opravené. Firma se za to omluvila. Což oceňuji. Všichni chlapci byli profesionální, ochotní a celkově všechno proběhlo bez problémů.
Poznámka od realizační firmy
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
Chcete poptat realizační firmu?
https://sspc.cz/