Doporučuji
95 %
V lednu 2024 jsme navštívili výstavu Infotherma v Ostravě, kde nás zaujaly informace fa Elgreen Vsetín, která montuje systém Dražice (máme již doma bojlery Dražice a s těmito výrobky jsme velmi spokojeni).
- Velmi dobrá komunikace, přizpůsobivost a vstřícnost.
- Nemáme žádné výhrady, maximální spokojenost.
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme, jelikož spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Chcete poptat realizační firmu?
https://www.elgreen.cz/kontakty/