Doporučuji
100 %
S realizací jsme byli spokojeni. Stejně tak jsme byli spokojeni i s komunikací, která probíhala bez problémů. Kvalita provedení byla dobrá. Během realizace sice nastaly menší potíže, ty však byly rychle vyřešeny. Firmu doporučujeme a není nic, co bychom mohli vytknout.
- Komunikace
- Práce montážního týmu
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Chcete poptat realizační firmu?
https://www.bidli.cz/technologie/