Doporučuji
100 %
Dobře provedená instalace fotovoltaiky, ale špatná komunikace s administrativou firmy.
Poznámka od revizní firmy
Dobrý den,
děkujeme za Vaši recenzi a doporučení. Těší nás, že jste byl spokojen s provedením instalace fotovoltaiky. Zároveň děkujeme za upozornění na nedostatky v komunikaci s administrativou. Vaši zpětnou vazbu bereme vážně a využijeme ji k dalšímu zlepšování našich služeb a zákaznické péče.
Tým Schlieger