SUN SET Service logo

SUN SET Service

IČ: 09718168
4 roky na trhuJsme hrdou českou společností, která se zaměřuje na poskytování inovativních řešení a služeb. Naše společnost je založena na pevném základě českého podnikání a místního know-how, což nám umožňuje efektivně reagovat na potřeby našich klientů.
Holečkova 789/49, 150 00 Praha
777367547

Příspěvky

Příspěvek
Naše reakce na příspěvek 23780d0a-038e-4dbd-a47d-eb356d192b66 : Dobrý den, dovolte abychom se k tomu také vyjádřili. Instalace proběhla naprosto v pořádku a dle platné legislativy. Veškeré komponenty, které byly použity jsou přímo od výrobce. Zákazníkovi byl i naším instalatérem uveden do provozu nový bojler. Následně proběhla komunikace mezi zákazníkem a nezávislým revizním technikem, kde byly vysvětleny veškeré námitky, které vzešly od syna pana zákazníka. Poté revizní technik dojel na místo a vyhotovil po důkladné kontrole díla revizní zprávu. Dokonce byl i zákazník výzvám, aby se na místo dostavil syn, který vše namítal, ale k tomu nedošlo. Je nám líto, že je Vaše reakce taková, ale dílo je nainstalováno naprosto dle norem a nevykazuje žádné známky životu nebezpečné instalace. S pozdravem, Tým SUN SET Service s.r.o.
EKIS
PříspěvekFotovoltaika
Jedna z realizací firmy SUN SET Service Už jen z fotografií lze poznat, že se jedná o životu nebezpečnou instalaci ❗ ⚠️ Jakékoliv kabely NESMÍ dle aktuálních norem být volně položeny na střešní krytině a musí být chráněny proti povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození! ⚠️ ⚠️ Při poškození solárních kabelů může vzniknout riziko požáru ⚠️ ⚠️ Instalace zásuvky na výstup měniče ve které se nachází jiné napětí než 230V/50Hz je nepřípustná a životu nebezpečná! ⚠️ #fotovoltaika #nebezpecneinstalace