
Hodnocení firmy Viessmann
Recenze třetích stran
Naprosto profesionalni komunikace, s p. Dobesem nic nebyl problem - vse velmi trpelive vysvetloval a vse bylo vzdy tak, jak jsme se domluvili. Kez by byla kazda firma takovato. Samotna prace z meho pohledu tez odvedena velmi profesionalne, pokud dokazu posoudit. Cerpadlo po 6 mesicich slape jako hodinky.
Mohu doporučit jak po profesní tak i lidské stránce, reagují rychle a nevadí jim práce ani o víkendu.
- rychlost
- rozhled
- zkušenosti
rychlost a kvalita provedení
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho ceníme. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.
vše OK
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení, velice si toho ceníme. Vaše spokojenost je pro nás důležitá.
žádné plané sliby, reálný termín dodání, kvalitní odvedená práce, rozumné jednání
- kvalita díla
- slíbené termíny
- ucelený rozsah dodání
- servis
- zatím nic
Jednoznačně firmu doporučuji. Instalace tepelného čerpadla bez problémů, pravidelný servis, ochota poradit, prostě naprostná spokojenost.
- Spokojenost.
- Žádné.
- poměr cena/výkon, funkčnost, jednoduchost, design, kvalita provedení
- nic
- Spolehlivost, komunikace, odbornost, cena, ochota poradit
- nic
Velice dobrý
- Výkonné a tiché.
- Není originál vývod z jednotky na kondenzát
Realizace projektu na klíč, bez starostí. Vše fungovalo dle domluvy s firmou.
- Dobře navržený systém, který funguje dle očekávání s kompletní dokumentací projektu.
- Zatím nic.
Zatím v provozu pouze 3 měsíce.Bez jakýkoliv problémů.Mojí spotřebu porovnávám s kamarádem co má RD s podobnými m2 a musím říct,že spotřebu mám o hodně nižší než jeho RD.On má IVT.Takže uvidíme po delším časovém úseku.
- Jednoduchá obsluha.
- nic.
Rozhodování při pořizování TČ je velice náročné.Orientovat se v tomto segmentu je pro laika velice náročné.Dělal jsem si vlastní tendr na 4 značky.Nakonec jsem si vybral TČ viessmann.A to především díky přístupu p.Dobeše.Dokázal mě předložit takové argumenty,že jsem se rozhodl pro realizaci s firmou EBD.Dostal jsem detailní rozbor spotřeby všech mnou vybraných TČ a to mě přesvědčilo,že budu v dobrých rukou pro následující desetiletí :-)).
- Odbornost,dodržení všech termínů,realizace na klíč,cena,lidský přístup
- Nenašel jsem nic.