Doporučuji
100 %
- Jednoduchý systém, rychlost, vstřícnost, komunikace
- Nic

Výrobci a dodavatelé, vysvětlí nejen klady, ale upozorní i na drobnosti, které limitují využívání solární energie.
Vše v pořádku, práce provedeny kvalitně, rychle, a v domluveném termínu
Systém funguje super, od jara do podzimu se prakticky nespustil síťový dohřev, vše jde ze slunce. I v zimě, pokud aspoň trochu svítí, nahřívá.
Skvělá práce ,přístup, komunikace.
FV ohřev TUV, realizace v 7/2023, varianta 320.B, solární panely 6 x 400Wp. Vše proběhlo OK.
Firmu doporučuji, realizace proběhla velmi rychle po uzavření smlouvy, následnou reklamaci vyřídili rovněž obratem.
Uvidíme za několik let ale zatím je zkušenost pozitivní.
Profesionální přístup.