Instalace FVE proběhla dobře. Byl tam sice jeden menší problém kvůli starším rozvodům, ale jinak všechno v pohodě. S klukama na montáži byla super domluva a celkově byli bezvadní. Ani s obchodním zástupcem panem Příhodou nebyl žádný problém, má obchodního ducha, poradil a vysvětlil i chytré řízení od Infigy. Za mě vše proběhlo v pořádku.
Poznámka od realizační firmy
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
