Recenze
RecenzeVětrání s rekuperacíBrandýs nad LabemEnergeticky plusový dům
Větrání s rekuperací teplaBRINK
Doporučuji

Vše v pořádku - bez výhrad. Nedovedu si představit větrat v zimě okny:)

  • Tichá, kvalitní, bezproblémová jednotka
  • Nelze vzdáleně ovládat.
RealizaceŠTORC TZB
Doporučuji

Vše v pořádku, doporučuji

  • Výborná komunikace, velmi kvalitní a bezproblémová jednotka Brink Renovent 300
  • Není možnost u této jednotky vzdálené ovládání
Neověřená recenzepo 6 letech
2.7k

Probíhá ověřování recenze

Čekáme na reakci recenzenta nebo realizační firmy na ověřovací email. Hodnocení této recenze se prozatím nezapočítává. Po ověření se hodnocení započte do celkového hodnocení firmy či produktu.