Doporučuji
Celek pracuje perfektně, super design. Co trochu zamrzí jsou některá nastavení, která má kdyspozici jen technik, i když bych myslell, že jsou uživatelská. Celek pracuje perfektně, teplá voda v bojleru vydrží super dlouho.
- Tichý chod, ekonomika provozu, záruka 7 let
- postup připojení jednotky na wifi je docela nelogický, ostatní asi nic
Doporučuji
od prvního kontaktu příjemná zkušenost...spokojenost.
- komunikace, odvedená práce, profesionální prozákaznický přístup
- nic
Chcete poptat stejný produkt?
https://www.daikin.cz/cs_cz/zakaznici/contact-us.html
Chcete poptat realizační firmu?
https://encofa.cz/kontakt/
Probíhá ověřování recenze
Čekáme na reakci recenzenta nebo realizační firmy na ověřovací email. Hodnocení této recenze se prozatím nezapočítává. Po ověření se hodnocení započte do celkového hodnocení firmy či produktu.