Nedoporučuji
Už bych si nevybral. Za ty nervy to nestojí.
- Nic
- Vše. Výrobek je to otřesný, hlučný a nefunkční
Nedoporučuji
Třetí tepelné čerpadlo mi namontovali a i to je vadné. Nikdo nekomunikuje peníze nexhcou vrátit. Nedoporučuji.
- Cena?
- Špatná komunikace. Otřesná práce
Probíhá ověřování recenze
Čekáme na reakci recenzenta nebo realizační firmy na ověřovací email. Hodnocení této recenze se prozatím nezapočítává. Po ověření se hodnocení započte do celkového hodnocení firmy či produktu.

