
Recenze uživatelů
Mateřský Honter oslovený přímo na centrálu poslal firmu Revitaplast a proto nese odpovědnost za výběr této firmy. Zhotovitele si prostě sami vybrat nemůžete. Dílo bylo velké zklamání a veškeré peníze vyhozené. Raději si kupte minerální vatu. Výsledek bude při správné aplikaci lepší a za zlomek ceny. Prostě to za ten stres a peníze nestojí. Reklamace stejně nikdo řešit nebude jinak než výmluvou.
- Dobré tepelně izolační vlastnosti pokud je správně provedeno
- Naprosto amatérská aplikace firmou Revitaplast (Ján Horák) v Praze. Měla trvat dva dny, nakonec jezdili skoro měsíc.
- Firma nedodala správné informace o potřebné elektrické přípojce. Psali 380V 25A jistič B. Dovezli si však 16A kabely, které jsem jim ještě pomáhal opravovat kvůli špatnému zapojení koncovek. Zapotřebí bylo nakonec 3x32A nebo 3x25A ale jistič C a kabely s vodiči 6mm². Bylo nutno objednat elektrocentrálu za 15.000Kč na den. Firma odmítla uznat chybu a vzít náklady na sebe.
- Jednatel Honter pan Černý nehodlá řešit žádné stížnosti ani reklamace a jen přestal komunikovat, aby věc nemusel řešit.
- Výsledek pěna se spoustou bublin a dutin, které se ukazovaly při ořezu. Technik se je snažil opravovat běžnou montážní pěnou bez certifikace.
- Ořez nedodělali. Sami jsme se s tím trápili ještě měsíc za ně a potom po zjištění nedostatků jsme izolaci zcela odstranili a řešili raději vatou.
Kompletní realizace zateplení venkovní fasády rodinného domu o velikosti cca 160 m² splněno do 2 měsíců i s papírováním okolo toho. - Musím výrazně pochválit dochvilnost a držení termínů + příjemnou komunikaci s lidmi, kteří ví o čem je řeč a dokážou Vám odpovědět na otázku.
Byla jsem se službami FATRE (zateplení půdy, dotace) naprosto spokojena. Firma ke mně přistupovala slušně a i po roce zateplení stále vypadá stejně.
- Spolehlivost
- Profesionální jednání
- Znalost a zaučenost
- Doložitelné výsledky
S prací montérů a jednáním firmy jsme byli spokojeni. Všechno včetně dotace bylo vyřešeno tak, jak jsme očekávali. Firmu doporučujeme a děkujeme.
Bezproblémové vyřešení dotace a následná realizace, vše proběhlo přesně tak, jak bylo domluveno.
firmu dál na základě mých zkušeností doporučuji
Se zaměstnanci jsem byla absolutně spokojená, 10 hvězdiček. Dobrá komunikace, když měli přijet, zavolali s upřesněním času a nepřijeli pozdě. Pracovali celou dobu, i když pršelo, a udělala jsem jim kafíčko. Poradili si i s komplikacemi, které nezpůsobili. A vypadá to moc pěkně.
- hodní zaměstnanci
- dobrá komunikace
- dochvilnost
- technická znalost
- nic