Celková spokojenost. Výběr firmy na doporučení.
- Komunikace, realizace, termíny, smlouva bez výhrad.
- nevím

Celková spokojenost. Výběr firmy na doporučení.
Výborný
Velmi pozitivní, firma nabízí realizaci bez zálohy s první platbou po realizaci FVE. Po zkušenosti s Malinou pro mě dost zásadní. Od smlouvy po realizaci, zprovoznění a předání vše proběhlo v naprostém pořádku. Vstřícné a operativní řešení úprav a nastalých změn včetně víceprací, zodpovídání dotazů (a jsou k zastižení na telefonu...).
Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi a velmi nás těší Vaše spokojenost. Přejeme mnoho ☼
S firmou SSPC jsem byl spokojený. Výborná komunikace, vstřícnost, vše vysvětlí. Realizace proběhla v pořádku. Moje celkové hodnocení: dobrá volba, doporučuji.
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
Naše zkušenost s firmou SSPC byla pozitivní. I když byly na začátku realizace menší organizační zmatky, vše bylo nakonec dokončeno dle domluvy. Musím pochválit i obchodníka - vysvětlil nám trpělivě možnosti a odpověděl na všechny naše dotazy. Plusem bylo i pro nás bezstarostné zprocesování podkladů pro dotaci. Firmu doporučuji.
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
Čistá instalace.
Celková spokojenost, vše na 1*
Profesionální přístup a skvělá informovanost, jak ve fázi hledání řešení pro náš RD, tak i při realizaci samotné či vyřizování administrativy spojené s žádostí o dotace z NZÚ. FVE jsme doplnily o baterie, ohřev teplé vody z přebytků a wallbox jako případnou přípravu přípravu pro budoucí elektroauto ;-):-).Na začátku jsme byli rozhodnuti, že chceme systém VICTRON a jsme rádi, že jsme zvolili firmu RAMARO Solar a to i s ohledem na vzdálenost. Naše spokojenost byla taková, že u této firmy si objednal realizaci FVE pro ohřev vody na RD i můj otec.
skvělá parta mladých lidí, vždy dodrželi termíny,okamžitě reagovali na zavolání
Moc děkujeme za recenzi. Hezky den. VK