Dobrý
- Dobrá volba
- Nic
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.

Dobrý
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Děkujeme Vám za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že jste spokojený. Přejeme Vám co nejvíce slunečných dní. Tým SolidSun
Realizace vznikla pod společností SOLIDSUN s.r.o. IČ: 02258129 před fúzí společností
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Vaše Energie ze slunce
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Realizace proběhla rychle a zařízení pracuje spolehlivě
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Perfektní komunikace s veškerým vysvětlením, maximální spokojenost s instalací a rychlostí.
Dobrý den, velmi děkujeme za hodnocení naší práce. Moc si ho vážíme, je to pro nás závazek udržet do budoucna stejnou kvalitu i pro další instalace. Spokojený zákazník je naši prioritou. V případě, že budete v budoucnu potřebovat pomoci s provozem Vaší elektrárny, spojte se s námi na bezplatné telefonické lince 800 56 56 56, případně si projděte naše video a textové návody v https://fotovoltaika.innogy.cz/technicka-sekce.
Za tým fotovoltaiky innogy
Pavel Matoušek
S firmou jsem byl naprosto spokojen. Překvapilla mě rychlost, elektrárna byla hotová do 3 dní odpodpisu smlouvy. Nemohl jsem tomu uvěřit, když znám zkušenosti s jinými firmami u sousedů.
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
S fotovoltaikou jsem celkově spokojen. Za začátku horší komunikace.
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Hledal jsem realizační firmu, která se zabývá i "chytristikou" neb provozuji chytrou domácnost. IDB Solar je partnerem firmy Loxone a i proto jsem si je vybral. Negativní recenzi jsem četl, ale nerad dávám na první dojem a myslím že jsem udělal dobře. Vše probíhalo dle mých představ, prvotní schůzka, monitoring pomocí dronu, nabídka, vyjednávání, podpis smlouvy a realizace. Nejsem ten typ člověka, který slepě důvěřuje, hodně jsem si před realizací nastudoval a poté vyžadoval, u všeho, co jsem chtěl mi bylo vyhověno (a to myslím že i o dost navíc). Celkově jsem spokojen i když menší „zádrhely“ byli, nicméně myslím že to bude s každou instalací a záleží, jak se k tomu daná firma postaví. Vše je o přístupu a jednání a zde není co vytknout.