Spokojenost s obchodním zástupcem panem Hemrlíkem, výborný dojem při realizaci
- rychlost komunikace výborná
- rozmístění panelů na střeše je trochu jinak než podle původního plánování

Spokojenost s obchodním zástupcem panem Hemrlíkem, výborný dojem při realizaci
Se spolecnosti jsem byl maximalne spokojeny. Instalace probehla bez problemu ocenuji pristup vsech zamestnancu. Urcuti doporucime dal.
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou.
Vše probíhalo podle časového plánu a domluvy. Celkový dojem velmi dobrý.
Děkujeme a snažíme se udržet kvalitu
Dobrý den, pane Milane,
děkujeme za Vaše doporučení a skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste ocenil naše jednání, cenovou nabídku a rychlost realizace. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb.
Pokud budete potřebovat naši podporu i v budoucnu, neváhejte se na nás obrátit.
S přátelským pozdravem, Tým Woltair
Největší spokojenost. Naprostá profesionalita. Máme ve svém okolí od EKV Projekt s.r.o. několik instalovaných FVE a všichni jsou naprosto maximálně spokojeni. Rychlost, dobrá cena, kvalita. Výborná komunikace a vyřešení dotace. Doporučujeme. TOP 10z10.
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou
Jak začít, SOMI jsem si vybral, protože se mi líbila prezentace chytré FVE. V únoru jsem požádal o nabídku, kterou jsem dostal s tím, že se mi po mé dovolené ozvou. Bohužel se tak nestalo. Když jsem v březnu volal do SOMI, řekli mi, že obchodníka vyhodili a dostal jsem jiného, který mi slíbil, že vše bude nejpozději do konce června hotové. Přijel technik na zaměření a divil se, proč mi to dal na dvě střechy, když se to vejdě na stodolu. Původně jsem mu věřil. Poté mi to vrtalo hlavou, tak jsem vše přeměřil a poslal přesný rozměr druhé střechy do SOMI. Z 23 panelů se tam vešlo pouze 16. Dne 25. května přišli k mému domu elektrikáři ze SOMI a začali pracovat. Měli však špatný rozvaděč, takže vše nenamontovali. Přesto jsem na konci dne podepsal předávací protokol (moje chyba, měl jsem si to pořadně přečíst), aniž bych věděl, že nemít rozvaděč neni problém. Tento protokol byl následně použit pro vyúčtování. Poté jsem zjistil, že Walbax nainstalovali přímo na zateplení baráku. Když jsem to reklamoval, řekli mi, že na přání zákazníka to dají do zdi. Přitom všichni věděli, že mám 10 cm zateplení a s technikem jsem jasně komunikoval, že vše musí být přichiceno do budovy. Následovala revize, při které se nelíbilo, že mám chraničkz uvnitř připevněné na trubky od vody uvnitř budovy, místo aby byly v lištách. Navíc byly další nedostatky u instalace a revize mi nebyla udělena. Elektrikáři nejprve přišli přidělat walbox do zdi, ale o listech jim nikdo nic neřekl. Později přišli předělat vnitřní instalaci, což jsem nechal po prvním pokusu okamžitě předělat. I přesto to však to nebylo ideální. Chranišky nebyly sundány a vše bylo umístěno do lišt, které byly krivé (cca 6 cm na metr). Několikrát jsem se ptal SOMI, zda je to jejich standard, ale nedostal jsem oficiální odpověď. Poté přišel technik na předání, ale rozvaděč začal hořet. Po týdnu přišli elektrikáři, zjistili, že jeden jistič byl vadný, a vyměnili ho. Slibovali, že se pokusí narovnat listy, ale to se jim nepodařilo, protože by museli sundat chranice, což nechtěli. Vše jsem musel uhradit, ale nebylo ještě celé předání, jelikož datum zpojeni bylo 25.května i když nebyl namontovaný rozvaděč. Po té proběhlo předání v pořádku. Snažil jsem se dostat vyjádření od SOMI ohledně křivých listů (které stále měli spád 6 cm na metr), a nakonec uznali, že to není jejich standard. Poslali techniky na předělení, kteří narovnali listy, ale chranice nesundali. Nakonec jsem se rozhodl situaci přijmout. Nechci se prosit o dokonalost, ale mám listy, ve kterých jsou kabely v chráničkách, ale lišty už jsou vice méně rovné. V případě zájmu mohu sdílet i fotografie. 😊 Dnes mi přišel i email od CEZ, že jsou přetoky do sítě 1,8kw, ale nikdy jsem nic nenastavoval. Vše bylo nastaveno od SOMI (nemám ještě prodej či virtuální baterie). Nejvtipnější bylo, že mi poslali návrh na voucher do Alzy v řádech stokorun, když napíši pozitivní recenzi. Zeptal jsem se, zda by spíše neměl dostat já kompenzaci finanční, ale prý je vše v pořádku. Každý si udělejte obrázek sám
Vážený kliente, děkujeme Vám za udělení kladného hodnocení naší práce. Velmi si Vaší recenze vážíme. Za tým S-Power Energies zdraví Barbora.
Firmu jsem vybral podle reklamy na internetu a výběru z vìce nabídek.
Děkujeme za pozitivní hodnocení naší společnosti. Velmi si toho vážíme.
Vše super, od počáteční komunikace s Obchodníkem, až po realizaci. Plánujeme další rozšíření
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC