
Recenze uživatelů
- realizace dle očekávání. FVE dělá, co dělat má.
- žádné
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za recenzi, Tým Green force.
Za sebe mužů firmu jedině doporučit. S prací jsem byl velmi spokojen, všechno proběhlo rychle a profesionálně. Firma Peníze na střeše mě příjemně překvapila i plněním nadstandartních požadavků kdy mi po rekonstrukci střechy zpátky namontovala i stávající solární kolektory, které jsem kvůli rekonstrukce musel sundat.
- Všechno, jsem maximálně spokojen.
- není nic co bych mohl vytknout
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Moc si toho vážíme. Spokojený zákazník je pro nás hlavní prioritou. Tým PENÍZE NA STŘEŠE
- vyřízení dokumentů, zařízení fve na klíč, čistá instalace, ochota a vstřícnost
- -
Vše bylo v pořádku.
- - veškeré vyřízení dokumentace - vše vysvětlí a odpoví na veškeré otázky - vše v pořádku - kompletní servis
- nic
Velmi dobrý.
- Vstřícný a profesionální přístup.
- Nic.
Poznámka od realizační firmy
Děkujeme za kladné hodnocení naší práce. Vaší recenze si vážíme a jsme Vám nadále k dispozici.
Nedoporučuji
- Nic
- Po podepsání smlouvy ustala veškerá komunikace. Po 3 měsících kdy měla být Fve nainstalována jsem se pokoušel někoho sehnat což trvalo více než týden. Kde mi pak jistý pán oznámil, že obchodní zástupce, který u nich již nedělá udělal špatnou nabídku a chtějí další peníze navíc. Po negativní odpovědi opět přestali komunikovat. Byla jim zaslán dopis o odstoupení od smlouvy a před žalobní výzva o vrácení zálohy opět bez komunikace. Už asi zbývá jen soudní spor.... Nedoporučuji firma se tváří seriózně do doby než podepíše te smlouvu a zaplatíte zálohu.
Jsem maximálně spokojený a z fotovoltaikou od Solaxu velmi nadšený.
- Rychlé řešení, příjemná a rychlá komunikace. Vše funguje jak má.
- .
Poznámka od realizační firmy
Dobrý den, děkujeme za Vaši kladnou referenci. Velmi si vážíme poskytnuté důvěry a jsme rádi, že jste spokojeni s naší realizací. S pozdravem tým SSPC
Jedu na solar u nás vyhráli na celé čáře z celkem cca 20ti oslovených dodavatelů. Polovina z nich pracuje výhradně po telefonu, ta druhá se dostavila k osobní prohlídce více či méně formální, ale jen jedna firma byla na střeše, v rozvaděči, s vážným zájmem o detaily a možnosti řešení - Jedu na solar. Vyhráli i cenou, a férovým přístupem: např. zálohu 60% jsme poskytli "z ruky do ruky" oproti naskladnění materiálu na místo realizace. Od podpisu smlouvy do prvního spuštění FVE uběhlo 96 dní. Nemám výhrad, vřele doporučuji :-)
- Komunikace, transparentnost, srozumitelnost, individuální přístup, smysl pro detail, dodržení dohodnutého, záloha oproti naskladnění materiálu, příprava na TUV a wallbox, precizní provedení,
- nic mě nenapadá...